Firma godna zaufania

Alu-Steel to firma, której główną ofertę stanowią konstrukcje aluminiowe służące do budowy pergoli, ogrodów zimowych i letnich, szklanych ścianek biurowych oraz szklanych bezramowych drzwi przesuwnych. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo zabudowy z płyt warstwowych oraz ogrodzenia magazynowe i ochronne. Oferujemy pełne doradztwo, wsparcie techniczne oraz fachowy montaż konstrukcji.
Nasze produkty.

Alu-Steel. Zmieniamy otoczenie

Dostarczamy naszym klientom takie produkty jak: ogrody zimowe i letnie, pergole, zadaszenia, szklane ściany przesuwne bezramowe, konstrukcje aluminiowe (drzwi, okna, fasady), systemy przeciwsłoneczne, konstrukcje stalowe, ogrodzenia ochronne i inne. Oraz usługi: doradztwo, pomiar, serwis pogwarancyjny.

Witajcie w Alu-Steel!

Witajcie w Alu-Steel!

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy poświęcają się dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań z zakresu aluminium i stali. Nasza misja to nie tylko oferowanie innowacyjnych produktów, ale również budowanie trwałych relacji opartych na uczciwości i zaufaniu.

Tradycja i Nowoczesność

Tradycja i Nowoczesność

Alu-Steel to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Konsekwentnie dążymy do tworzenia wyjątkowych produktów z aluminium i stali, spełniających oczekiwania naszych klientów. Nasze wartości to uczciwość, transparentność i ciągłe dążenie do doskonałości.

Zespół Ekspertów

Zespół Ekspertów

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie aluminium i stali w Alu-Steel. Kierujemy się nie tylko innowacjami, ale także zasadami uczciwości i rzetelności. Nasze produkty to nie tylko materiały budowlane, to także wyraz naszego zaangażowania w profesjonalizm.

Rzetelne wykonanie

Rzetelne wykonanie

W Alu-Steel wierzymy, że kluczowym elementem sukcesu jest uczciwość. Pracujemy nad dostarczaniem nie tylko doskonałych produktów z aluminium i stali, ale także budujemy zaufanie naszych klientów poprzez transparentność i etyczną działalność.

Praca to nasza pasja.
Zrównoważony Rozwój.

Praca to nasza pasja.

Nasz zespół ekspertów w dziedzinie aluminium i stali w Alu-Steel nie tylko inwestuje w nowoczesne technologie, ale także dba o harmonię z przyrodą. Nasze procesy produkcyjne są zoptymalizowane pod kątem efektywności energetycznej, a nasze produkty są projektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. scelerisque. Donec quis purus congue ligula acumins acumins ligula acumins fringilla.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text.